قوانین و مقررات وب سایت پاساجقوانین وب سایت

خرید مناسب و ارزان در سریع ترین زمان ممکن از اهداف اصلی  ایجاد فروشگاه آنلاین پاساج می باشد

با تاسیس این فروشگاه تمام تلاش خود را می کنیم تا در حد توان تامین کننده ی کالاهای مورد نیاز شما(کلی و جزئی) باشیم تا اجناس مورد نیاز خود را در هر نقطه از کشور که باشید به راحتی و با اطمینان کامل تهیه نمایید

کالاهای موجود فروشگاه آنلاین پاساج در چند بخش مختلف از جمله خوار و بار-سفال و... تقسیم بندی می شود.

نکته ی قابل ذکر در مورد این موضوع اینکه تمامی کالاهای این فروشگاه به غیر از اجناس بخش خوار و بار به تمامی نقاط کشور قابل ارسال است و هر کجای ایران که باشید می توانید کالاهای خود را خریداری کنید. اما به دلیل شرایط خاص اجناس خوار و بار( اعم از لبنیات وتنقلات وخشکبار ونوشیدنی ها و...) این اجناس فقط در سطح شهر لالجین از استان همدان  قابل خرید و ارسال می باشد.

برای اینکه در خرید از ما رضایت کامل تری داشته باشید شما را در خرید های خود از تخفیفات مناسبی بهره مند خواهیم کرد و با توجه به نوع کالا و خرید در حد نصاب لازم از تخفیف های ویژه برخوردار خواهید شد.

بخش خوار و بار که به منظور تامین نیاز های مردم لالجین شروع به فعالیت کرده است این امتیاز را برای آنها فراهم کرده است که در صورت خرید محصولات تا سقف ۲۰۰ هزار تومان بدون پرداخت هزینه ی ارسال کالاهای خریداری شده خود را  در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

شما می توانید کالاهای موجود در فروشگاه را با اطمینان کامل خرید نمایید و  مطمئن باشید که همان کالای سفارشی خود را دریافت خواهید کرد .

با این حال درصورتی که کالای دریافتی معیوب ویا متفاوت با آنچه که شما سفارش داده اید باشد با بازگرداندن مبلغ پرداختی شما کالا را باز پس خواهیم گرفت.

ما در جهت رسالت مشتری مداری خود این امکان را فراهم می کنیم که کالاهای دریافتی خود را حتی در صورت انصراف و پشیمانی مرجوع نمایید و مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایید.

البته باز پس دادن کالا ها شرایط خاص خود را دارد و از لحاظ محدودیت زمانی و تغییر نیافتن بسته بندی و کیفیت کالا متفاوت می باشد.

نکته ی مهم قابل ذکر اینکه برخی کالا ها (از جمله ظروف یکبار مصرف و برخی اجناس خوراکی) با توجه به ابلاغیه های وزرات بهداشت غیر قابل ارجاع است.

در راستای ارتقای کیفی فروشگاه و ارئه خدمات بهتر با افتخار آماده ی دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

 

 

 

اخطار
خیر
بله