قوانین و مقرراتخرید مناسب و ارزان در سریع ترین زمان ممکن از اهداف اصلی  ایجاد فروشگاه آنلاین پاساج می باشد

با تاسیس این فروشگاه اینترنتی تمام تلاش خود را می کنیم تا در حد توان تامین کننده ی کالاهای مورد نیاز شما(کلی و جزئی) باشیم تا اجناس مورد نیاز خود را به راحتی و با اطمینان کامل تهیه نمایید

کالاهای موجود فروشگاه آنلاین پاساج در چند بخش مختلف تقسیم بندی می شود.

برای اینکه در خرید از ما رضایت کامل تری داشته باشید شما را در خرید های خود از تخفیفات مناسبی بهره مند خواهیم کرد

شما می توانید کالاهای موجود در فروشگاه را با اطمینان کامل خرید نمایید و  مطمئن باشید که همان کالای سفارشی خود را دریافت خواهید کرد .

با این حال درصورتی که کالای دریافتی معیوب ویا متفاوت با آنچه که شما سفارش داده اید باشد با بازگرداندن مبلغ پرداختی شما کالا را باز پس خواهیم گرفت.

ما در جهت رسالت مشتری مداری خود این امکان را فراهم می کنیم که کالاهای دریافتی خود را حتی در صورت انصراف و پشیمانی مرجوع نمایید و مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایید.

البته باز پس دادن کالا ها شرایط خاص خود را دارد و از لحاظ محدودیت زمانی و تغییر نیافتن بسته بندی و کیفیت کالا متفاوت می باشد.

نکته ی مهم قابل ذکر اینکه برخی کالا ها (از جمله ظروف یکبار مصرف و برخی اجناس خوراکی) با توجه به ابلاغیه های وزرات بهداشت غیر قابل ارجاع است.

در راستای ارتقای کیفی فروشگاه و ارئه خدمات بهتر با افتخار آماده ی دریافت انتقادات و پیشنهادات شما از طریق پل های ارتباطی هستیم

اخطار
خیر
بله